en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Copyright © 2017- Sinem Bakmaz Tarafından Tasarlanmıştır. - Tüm Hakkı Saklıdır.

 

iletisim@sinembakmaz.com

ECD Plus
3366

Tasarım Markanızın

   Sessiz Bir Temsilcisidir.

 
 

ECD' nin açılımı;

Yani;

''Herkes Tasarlayabilir, Herkes Yapabilir.''

Bu güne kadar hiç yazılım konusun da kendinizi geliştirmemiş olabilirsiniz, grafik programları kullanmamış olabilirsiniz, web site nasıl tasarlanır, bir web sayfası dizayn edebilmek için ne yapmak gerekir bu konu da hiç bir fikriniz olmayabilir.

İşte ECD tam da bu noktada hayatınıza giriyor. ECD bir paket yazılımdır ve bu yazılımı kullanmak, Facebook hesabınızı kullanmak kadar basittir. ECD sayesinde kendi web sitenizi tasarlayabilir, hatta web master kimliği kazanarak işletmelere, kurumlara web sitesi tasarlayarak prestijli bir gelir kaynağı sağlayabilirsiniz.

ECD ile internette gördüğünüz sitelerin %80'inden fazlasını kolayca tasarlayabilirsiniz. Bu da Türk Ticaret Kanunu'ndaki web sitesi zorunluluğuyla ilgili yasanın var olduğu şu günlerde, size müthiş bir fırsat yaratmış olur. ECD sınırsız özelliklerde ki sınırsız alt yapısı ile, kolay kullanımı ile, hem sizi hem de müşterinizi yğklğ web master maliyetlerinden kurtamış olur. Bunun yanında içinde barındırdığı SEO optimizasyonu ile müşterinize sunduğunuz hizmetin, arama motorların da rahatlıkla üst sıralara çıkmasını sağlar.

Buna benzer birçok şey artık ECD ile mümkün! ECD bir üründen daha fazlası.