en_US
en
off
Mobile View
Desktop View

Copyright © 2017- Sinem Bakmaz Tarafından Tasarlanmıştır. - Tüm Hakkı Saklıdır.

 

iletisim@sinembakmaz.com

Hakkında
1117
sinem bakmaz, sinembakmaz, sinem, bakmaz, sınem bakmaz, sınembakmaz, sinembakmaz.com, sinem bakmaz hakkında, sinem bakmaz kimdir, sinem bakmaz hakkında herşey,
Sinem Bakmaz hakkında bilgi edinebileceğiniz şahsi platformu.

   Dönüm Noktası

En büyük hobim kişisel gelişim kitapları okumaktı fakat bilirsiniz bu tarz kitapların mantığı kişiye değil amaca bağlan o zaman gerçekten mutlu olursun gibidir, ama bir hayalim, gerçek bir amacım olmadığı için pekte mutlu bir hayatım yoktu. Bir yandan da bazı kitaplarda yazar verdiği seminerlerden bahsederken istemsiz birden ​bire kendimi binlerce kişiye seminer verirken hayal ediyordum fakat bunun mümkün olabileceğini bile düşünemiyordum ve bir gün gelen mesaj sanki hayatımın bu derece güzelleşeceğini hissetmişçesine bitmeyen bir heyecana kapılmamı sağladı :) Mesaj da arkadaşım kişisel gelişim seminerlerin de konuşmacı dahi olabileceğim bir işi benimle konuşmak istediğinden bahsediyordu. İşi dinlemeye gittiğim de çokta hoşuma gitmemişti, Network Marketingi duydun mu? sorusuyla karşılaştığım da bu muydu diye düşündüm hayal kırıklığına uğramıştım. Aslında Türkiye'de NM sektörünün yanlış tanıtılmasından ben de nasibimi almıştım ön yargılarıma kısa bir süre de olsa yenik düştüm, neyse ki ertesi gün ya olursa? Düşüncesiyle denesem ne kaybederim dedim ve çok şükür hayatımın en doğru kararını aldım. Tabi ki insan bunu o an bilemiyor hala zihnim de onlarca şüphe dolaşıyordu. Nasıl mı yendim? Sadece kendimi öğrenmeye ve yapmaya adadım. Şimdi ise o günlerimi kahkahalarla anarım.


 

   Kim bu Sinem?

17/10/1991 de İstanbul/Gaziosmanpaşa da doğdum. 1,5 yaşındayken ailemle Marmara Ereğlisine, 5 yaşında Tekirdağ/Çorlu' ya taşındım artık yeter diyene kadar orada öğrenimimi sürdürdüm. Okurken de ufak ticari girişimlerim oldu ama asıl iş hayatına 15 yaşında atıldım, yapmadığım iş kalmadı diyebiliriz ama meslek haline getirdiğim işler mağazacılık ardından muhasebe oldu, bu süreçte öğrenim hayatıma açık öğretimden devam ettim.


Benim işim insanlara para kazandırmak. İnsanlara fırsat sunuyorum,  kabul ederlerse kendileri kazanıyor, kabul etmezlerse ben kaybetmiyorum.